Bezpieczny transport

Transport gratis: Kraków, Bielsko Biała, Wadowice

Dostawa do woj. mazowieckiego za 210 zł

 

Bezpieczne zakupy

Kupując u nas kupujesz bezpośrednio od producenta

Poznaj opinie o naszym sklepie w serwisie

Standard na najwyższym poziomie! Nasz sklep posiada certyfikat SSL

SSL Certyfikat

Komunikat

Szanowni Klienci,
dziękujemy za okazane nam zaufanie oraz zainteresowanie naszymi produktami. Informujemy, że od dnia 21-03-2014r nowe zamówienia nie są już przyjmowane
Zamówienia złożone przed 21-03-2014 realizowane są zgodnie z terminem.

Firma Filex zaprzestaje sprzedaży detalicznej przez Internet. Planujemy uruchomić fabryczny salon meblowy jesienią 2014r. Odbiorców hurtowych zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży hurtowej.

 

Tapczan rozkładany do spania VELA Tapczan rozkładany do spania VELA
Cena: 969,00 zł

Tapczan dla dwóch osób. Obicie tapczanu z wytrzymałych tkanin. W komplecie poduszki na oparciu oraz dwie na siedzisku. Tapczan VELA można rozłożyć do spania. Rozsuwa się do przodu. Po rozsunięciu otwiera się pojemnik na pościel. Następnie przechyla się oparcie i otrzymujesz dużą powierzchnię spania.

Dostępność:
niedostępny
Tapczan rozkładany DOUBLE Tapczan rozkładany DOUBLE
Cena: 999,99 zł

Tapczan dla dwóch osób. Obicie tapczanu z wytrzymałej tkaniny. W komplecie dwie poduszki na oparciu oraz dwie na siedzisku. Tapczan można rozłożyć do spania. Rozsuwa się do przodu. Po rozsunięciu otwiera się pojemnik na pościel. Następnie przechyla się oparcie i otrzymujesz dużą powierzchnię spania. Metalowe nóżki.

Dostępność:
niedostępny
Tapczan rozkładany VELA 2 Tapczan rozkładany VELA 2
Cena: 950,00 zł

Tapczan dla dwóch osób. Obicie tapczanu z wytrzymałej tkaniny-plecionka oraz wstawki ze skóry ekologicznej. W komplecie poduszki na oparciu oraz dwie na siedzisku. Poduszki na siedzisku obszyte skórą ekologiczną. Tapczan VELA 2 można rozłożyć do spania. Rozsuwa się do przodu. Po rozsunięciu otwiera się pojemnik na pościel. Następnie przechyla się oparcie i otrzymujesz dużą powierzchnię spania. Nowoczesne połączenie skóry ekologicznej wysokiej jakości z materiałem obiciowym.

Dostępność:
niedostępny
ERYK tapczan otwierany, lewostronny ERYK tapczan otwierany, lewostronny
Cena: 999,99 zł

Wygodny tapczan do spania. Tapczan otwierany. Po otwarciu dostępny pojemnik na pościel. Leżysko wykonane z zastosowaniem formatki sprężynowej Bonell oraz pianki poliuretanowej.

Dostępność:
niedostępny
Tapczan ERYK, otwierany z pojemnikiem na pościel, prawostronny Tapczan ERYK, otwierany z pojemnikiem na pościel, prawostronny
Cena: 999,99 zł

Wygodny tapczan do spania. Tapczan otwierany. Po otwarciu dostępny pojemnik na pościel. Leżysko wykonane z zastosowaniem formatki sprężynowej Bonell oraz pianki poliuretanowej.

Dostępność:
niedostępny
Tapczan rozkładany BOB Tapczan rozkładany BOB
Cena: 1 030,00 zł

Nowoczesny tapczan BOB. Tapczan można rozłożyć do spania. Pojemnik na pościel znajduje się w skrzyni pod siedziskiem.  Materiał obiciowy tkanina BERLIN z modnym dodatkiem ze skóry ekologicznej. Wytrzymałe siedzisko, wykonane z zastosowaniem formatki sprężynowej Bonell.
Kolory materiałów obiciowych do wyboru. Stała cena bez względu na wybrane obicie. Dostępne obicia w galerii poniżej.

Dostępność:
niedostępny
Tapczan rozkładany HULA Tapczan rozkładany HULA
Cena: 1 199,00 zł

Duży i wygodny tapczan z bokami. Możliwość rozłożenia do spania. Po rozłożeniu otrzymujesz wygodne miejsce do spania dla 2 dorosłych osób. Dla 1 osoby nie ma konieczności rozkładania tapczanu. Skrzynia na pościel dostępna po rozłożeniu tapczanu.

Dostępność:
niedostępny
LiveZilla Live Chat Software

Reklama Google

Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki prezentacji zdjęć kolory reprodukowane na stronach internetowych www.meblefilex.pl mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli. Jeśli masz wątpliwości skorzystaj z możliwości zamówienia próbek materiałów obiciowych. Tolerancja wymiarów +/-3 cm.

Sklep internetowy Shoper.pl